Publications Office of the EU
Spanyolország-Córdoba: Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Spanyolország-Córdoba: Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök

  • Közzétéve
    21/05/2014
  • Határidő
    24/06/2014
  • Udzielono
    11/12/2014
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Servicio Andaluz de Salud. Hospital Universitario Reina Sofía
A teljesítés helye
NUTS code: ES613 Córdoba
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
33141000 Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
741,654.07 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
237,417.72 EUR
Felhívás hivatkozási száma
CCA. 6FLMENP (2014/186485)
Leírás

Suministro de material de cirugía laparoscópica, con destino al Hospital Universitario Reina Sofía, Hospital Infanta Margarita de Cabra y Hospital Comarcal Valle de los Pedroches de Pozoblanco, adscritos a la Plataforma de Logística Sanitaria de Córdoba.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Servicio Andaluz de Salud. Hospital Universitario Reina Sofía
Postai cím: av. Menéndez Pidal, s/n
Település: Córdoba
Irányítószám: 14004
Ország: ESP
Kapcsolattartó: Registro General
Ajánlatok benyújthatók
Not specified
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
CPV-kód

33141000 - Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök

33180000 - Életműködést támogató eszközök

33184000 - Műtestrészek

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
741,654.07 EUR
Végleges szerződési érték
237,417.72 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Applied Medical Distribution Europe BV sucursal en España
Postai cím:
Település:
Irányítószám:
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.