Publications Office of the EU
Csehország-Chlumec: Villamos járművek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Csehország-Chlumec: Villamos járművek

  • Közzétéve
    14/05/2020
  • Határidő
    17/06/2020
  • Az ajánlatok felbontása
    17/06/2020
  • Udzielono
    26/08/2020
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Palivový kombinát Ústí, státní podnik
A teljesítés helye
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
A vevő székhelye
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Sektor działalności (główny kod CPV)
34144900 Villamos járművek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
5,790,000.00 CZK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,500,000.00 CZK
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
A734 a A738
Leírás

Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka 2 ks víceúčelových užitkových elektromobilů (N1) včetně wallboxů a 2 ks osobních elektromobilů (M1), včetně wallboxů.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://zakazky.pku.cz/vz00000190
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
17/06/2020 09:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.