Publications Office of the EU
Szlovákia-Banská Bystrica: Erdészeti szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Szlovákia-Banská Bystrica: Erdészeti szolgáltatások

  • Közzétéve
    27/09/2016
  • Határidő
    02/11/2016
  • Az ajánlatok felbontása
    03/11/2016
  • Udzielono
    05/12/2016
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik
A teljesítés helye
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
A vevő székhelye
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Sektor działalności (główny kod CPV)
77200000 Erdészeti szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
755,098.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
755,088.96 EUR
Felhívás hivatkozási száma
03/15/2017
Leírás

Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na účely tohto verejného obstarávania predstavujú proces zahrňujúci výrub stromov, sústreďovanie dreva na odvozné miesto a manipuláciu drevnej hmoty na odvoznom mieste.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik
Nemzeti nyilvántartási szám: 36038351
Postai cím: Námestie SNP 8
Település: Banská Bystrica
NUTS-kód: SK032
Irányítószám: 975 66
Ország: SVK
Kapcsolattartó: Ing. Ján Šarík
Fő cím: http://www.lesy.sk
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
03/11/2016 10:00
Place of performance
CPV-kód

77200000 - Erdészeti szolgáltatások

77211000 - Fakitermeléssel kapcsolatos szolgáltatások

77210000 - Fakitermelési szolgáltatások

77230000 - Erdészettel kapcsolatos szolgáltatások

Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
755,098.00 EUR
Végleges szerződési érték
755,088.96 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Di Mihálik, s.r.o.
Postai cím: Jesenského 1089/11
Település: Žilina
Irányítószám: 010 01
Ország: SVK

Hivatalos elnevezés: Eurolesy s.r.o.
Postai cím: Nálepkova 7
Település: Brezno
Irányítószám: 977 01
Ország: SVK

Hivatalos elnevezés: Leslan s.r.o.
Postai cím: Vyšovec 58/19
Település: Selce
Irányítószám: 976 11
Ország: SVK

Hivatalos elnevezés: Lesné práce s.r.o.
Postai cím: Ondrej nad Hronom 451
Település: Brusno
Irányítószám: 976 62
Ország: SVK

Hivatalos elnevezés: Bodor, s.r.o.
Postai cím: Do uhliska 428/2
Település: Ružomberok
Irányítószám: 034 03
Ország: SVK

Hivatalos elnevezés: Kútik DKD s.r.o.
Postai cím: Za štadiónom 705/5
Település: Nemecká
Irányítószám: 976 97
Ország: SVK

Hivatalos elnevezés: Forestra s.r.o.
Postai cím: Lesnícka 79
Település: Horné Srnie
Irányítószám: 914 42
Ország: SVK

Hivatalos elnevezés: K.K. Ťažby s.r.o.
Postai cím: Lichardova 21
Település: Slovenská Ľupča
Irányítószám: 976 13
Ország: SVK

Hivatalos elnevezés: Radoslav Gavalda
Postai cím: Pod Babou 101/28
Település: Poniky
Irányítószám: 976 33
Ország: SVK

Hivatalos elnevezés: DR Drevo s.r.o.
Postai cím: Skubínska cesta 86
Település: Banská Bystrica
Irányítószám: 974 09
Ország: SVK

Hivatalos elnevezés: Jozef Karas
Postai cím: Liesek 825
Település: Liesek
Irányítószám: 027 12
Ország: SVK

Hivatalos elnevezés: Družstvo Slovakia
Postai cím: Nám. SNP 19, P.O.Box 184
Település: Zvolen
Irányítószám: 976 01
Ország: SVK
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.