Publications Office of the EU
Lettország-Riga: Orvosi felszerelések - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Lettország-Riga: Orvosi felszerelések

  • Közzétéve
    10/03/2018
  • Határidő
    10/04/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    10/04/2018
  • Udzielono
    17/04/2018
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
VSIA „Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca”
A teljesítés helye
NUTS code: LV003 Kurzeme
A vevő székhelye
NUTS code: LV00 Latvija
Sektor działalności (główny kod CPV)
33100000 Orvosi felszerelések
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,350,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,350,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
PSKUS 2018/48
Leírás

Transluminālo aortālo vārstuļu piegāde.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: VSIA „Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca”
Nemzeti nyilvántartási szám: 40003457109
Postai cím: Pilsoņu iela 13
Település: Rīga
NUTS-kód: LV00
Irányítószám: LV-1002
Ország: LVA
Kapcsolattartó: Lāsma Vītoliņa
Fő cím: http://www.stradini.lv
Elektronikusan:
www.eis.gov.lv
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
10/04/2018 10:00
Place of performance
CPV-kód

33100000 - Orvosi felszerelések

33180000 - Életműködést támogató eszközök

33182000 - Szívműködést (keringést) támogató eszközök

Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
1,350,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
1,350,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: UAB "Ilsanta" filiāle
Postai cím: Blīdenes iela 1A–7
Település: Rīga
Irányítószám: LV-1058
Ország: LVA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.