Publications Office of the EU
SI-Brežice: Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SI-Brežice: Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök

  • Közzétéve
    16/03/2012
  • Határidő
    23/04/2012
  • Az ajánlatok felbontása
    23/04/2012
  • Udzielono
    18/07/2012
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
SB Brežice
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
33141000 Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
4,500.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
394,390.50 EUR
Részek száma
53
Felhívás hivatkozási száma
5/12-15 JNb
Leírás

Material za endoskopsko kirurgijo in zdravstveni šivalni material.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for one or more lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
23/04/2012 10:00
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.