Publications Office of the EU
110/22 kV-os elosztó üzem a Cheb stratégiai üzleti park számára - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

110/22 kV-os elosztó üzem a Cheb stratégiai üzleti park számára

  • Közzétéve
    26/05/2026
  • Határidő
    10/07/2026
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Státní investiční a rozvojová společnost, a.s.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sektor działalności (główny kod CPV)
45232220 Alállomás építése
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
20260020
Leírás

A közbeszerzési szerződés tárgya a TR SPP Cheb alállomás megépítése és üzembe helyezése, valamint földi összeköttetése a TR Dvory 110 kV-os vonalával a Cheb Stratégiai Üzleti Parkon belül, tervezés és építés formájában, azaz projekt-előkészítés, mérnöki tevékenységek biztosítása és az építés funkcionális egészének megvalósítása. A közbeszerzési szerződés tárgyát a „Design & Build” módszer alkalmazásával hajtják végre, amelynek keretében a szerződő fél az ajánlatkérő követelményei alapján teljes megoldást javasol a közbeszerzési szerződés tárgyára („design”), majd végrehajtja a javasolt megoldást („build”), miközben felel annak helyességéért, teljességéért és funkcionalitásáért.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-26-V00010016
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-26-V00010016
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
celková nabídková cena v Kč bez DPH
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.