Publications Office of the EU
Belgium-Evère: Orvosi szakszolgáltatás - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgium-Evère: Orvosi szakszolgáltatás

  • Udzielono
    02/12/2016
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: BE Belgique/België
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
85121200 Orvosi szakszolgáltatás
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
122,795.60
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
123,573.20 EUR
Felhívás hivatkozási száma
MRMP-S/S-16SS513-F03
Leírás

Marché pluriannuel (2016-2022) à bordereau de prix de services avec des médecins généralistes avec formation complémentaire au profit de la Travel Clinic de l'Hôpital Militaire Reine Astrid.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Not specified
Becsült érték
122,795.60
Végleges szerződési érték
123,573.20 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: An Wauters
Postai cím: Jan Sobieskilaan 17/2
Település: Laken
Irányítószám: 1020
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.