Publications Office of the EU
Münster, átalakítás York, általános iskola építése sportcsarnokkal; parketta - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Münster, átalakítás York, általános iskola építése sportcsarnokkal; parketta

  • Közzétéve
    09/09/2024
  • Határidő
    30/09/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    30/09/2024
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
45432113 Parkettázás
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
ZV24-123
Leírás

Az NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH felelős a yorki és oxfordi laktanyák átalakításáért Münster város vagyonkezelőjeként. A megrendelés az NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH és Münster város nevében történik. Az NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH ügyfél - Münster város megbízottja - egy négytanfolyamos általános iskola építését tervezi, amely magában foglal egy kéttanfolyamos sportcsarnokot az egykori York laktanya területén Münster Gremmendorfban. A korábbi légihír-barakk helyén mintegy 1800 új lakóegység épül mintegy 50 hektáros területen. Ugyanakkor számos szociális infrastrukturális létesítményt terveznek a helyszínen.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXS0YM3Y1VD9E6QX
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXS0YM3Y1VD9E6QX
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
30/09/2024 10:00
CPV-kód

45432113 - Parkettázás

45200000 - Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka

Az odaítélés módja
Preis
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.