Publications Office of the EU
Szigetelő tüskék, hogy megakadályozzák a madarak leszállását a villamosenergia-infrastruktúrában - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Szigetelő tüskék, hogy megakadályozzák a madarak leszállását a villamosenergia-infrastruktúrában

  • Közzétéve
    12/08/2025
  • Határidő
    05/09/2025
  • Törölve
    27/11/2025
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Törölve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: HRZZZ Extra-Regio NUTS 3
Sektor działalności (główny kod CPV)
31650000 Szigetelőszerelvények
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
104,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
43-M-345/25
Leírás

Szigetelő tüskék, hogy megakadályozzák a madarak leszállását a villamosenergia-infrastruktúrában

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
05/09/2025 10:00
Az odaítélés módja
Cijena ponude
Becsült érték
104,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.