Publications Office of the EU
Bulgária-Szófia: Asztalosipari munka - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgária-Szófia: Asztalosipari munka

  • Közzétéve
    04/01/2017
  • Határidő
    07/02/2017
  • Az ajánlatok felbontása
    08/02/2017
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Национална агенция за приходите, ТД на НАП София
A teljesítés helye
NUTS code: BG412 София
A vevő székhelye
NUTS code: BG411 София (столица)
Sektor działalności (główny kod CPV)
45421000 Asztalosipari munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
12,500.00 BGN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Текущ ремонт на санитарни възли, стълбищна площадка и помещение за сървър в сградата на ФО Ихтиман — Офис „София област“ на ТД на НАП София: Доставка и монтаж на алуминиева витрина бяла с размери 448/285 см с 2 врати — 1 от ляво и 1 от дясно с размери на всяка от тях 90/200 см, останалата част не отваряема, със стъклопакет- стъкло прозрачно/прозрачно; Демонтаж на дървени прозорци на външна стена на стълбище; Доставка и монтаж на PVC прозорец, петкамерен, бял, трикрилен с едноосово отваряне на средното крило, със стъклопакет стъкло прозрачно/прозрачно; Обръщане на прозорци от вътрешната страна и от към фасадата; Доставка и монтаж на пана за окачен таван с размери 60/60 см; Демонтаж на луминесцентно осветително тяло ЛОТ 2х18W; Доставка и монтаж на луминесцентно осветително тяло ЛОТ 4х18W за открит външен монтаж; Доставка и монтаж на пури 18W; Демонтаж на дървен прозорец от тухлен зид с дебелина 25 см и други дейности, изчерпателно посочени в документацията за участие.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Национална агенция за приходите, ТД на НАП София
Nemzeti nyilvántartási szám: 1310631880221
Postai cím: ул. „Аксаков“ № 21
Település: София
NUTS-kód: BG411
Irányítószám: 1000
Ország: BGR
Kapcsolattartó: Биляна Пешева; Емилия Игнатова
Fő cím: http://www.nap.bg
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
08/02/2017 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
12,500.00 BGN
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.