Publications Office of the EU
Svédország-Kiruna: Leromlott állagú épületek felújítása - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Svédország-Kiruna: Leromlott állagú épületek felújítása

  • Közzétéve
    21/02/2018
  • Határidő
    12/04/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    13/04/2018
  • Udzielono
    23/04/2018
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Kirunabostäder Aktiebolag
A teljesítés helye
NUTS code: SE332 Norrbottens län
A vevő székhelye
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Sektor działalności (główny kod CPV)
45262690 Leromlott állagú épületek felújítása
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
38,282,600.00 SEK
Felhívás hivatkozási száma
2018/5
Leírás

Objektet omfattar utvändig renovering av 6 st bostadshus samt invändig renovering av 5 st bostadshus.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afibvsuqqi&GoTo=Tender
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
13/04/2018 00:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
38,282,600.00 SEK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Personalbolaget i Kiruna AB
Postai cím: Arent Grapegatan 31 D
Település: Kiruna
Irányítószám: 981 32
Ország: SWE
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.