Publications Office of the EU
Lengyelország-Koszalin: Jégmentesítési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Lengyelország-Koszalin: Jégmentesítési szolgáltatások

  • Közzétéve
    07/08/2013
  • Határidő
    12/09/2013
  • Az ajánlatok felbontása
    12/09/2013
  • Udzielono
    15/10/2013
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Województwo Zachodniopomorskie w imieniu którego postępowanie prowadzi Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
90630000 Jégmentesítési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,663,649.29 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,187,357.01 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
7
Felhívás hivatkozási száma
ZZDW.6/391/158/8-3/5/2013
Leírás

Zamówienie obejmuje zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich zarządzanych przez Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Koszalinie z podziałem na 7 zadań:
Zadanie nr 1 – Mielno;
Zadanie nr 2 – Koszalin;
Zadanie nr 3 – Darłowo;
Zadanie nr 4 – Sławno;
Zadanie nr 5 – Polanów;
Zadanie nr 6 – Bobolice;
Zadanie nr 7 – Barwice.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for one or more lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
12/09/2013 09:00
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.