Publications Office of the EU
Németország-Baden-Baden: Számítógépek és tartozékaik - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Baden-Baden: Számítógépek és tartozékaik

  • Közzétéve
    12/05/2021
  • Határidő
    07/06/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    08/06/2021
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
Südwestrundfunk
A teljesítés helye
NUTS code: DE121 Baden-Baden, Stadtkreis
A vevő székhelye
NUTS code: DE121 Baden-Baden, Stadtkreis
Sektor działalności (główny kod CPV)
30200000 Számítógépek és tartozékaik
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,200,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
EU-I/T 1/2021
Leírás

Die öffentlich-rechtlichen Rundfunkanstalten sind zur Erfüllung ihrer Aufgaben auf eine leistungsfähige und funktionierende IT-Infrastruktur im Sendungs- und Produktionsbereich zwingend angewiesen. Hierzu gehören auch Industrierechner im 19“ Format, die überwiegend für den direkten Einbau in die Sende- und Produktionsstudios bzw. über KVM-Lösungen in zentrale Geräteräume der einzelnen Rundfunkanstalten aber auch für andere Aufgaben vorgesehen sind. Die Industrierechner 19“ befinden sich im 24/7-Dauereinsatz und stellen sende- und produktionsrelevante Anwendungen bereit. Dieser Umstand erfordert ein hohes Maß an Zuverlässigkeit und Verfügbarkeit für die zu beschaffenden Industrierechner im 19“ Format.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Südwestrundfunk
Postai cím: Einkauf IT/Technik, Hans-Bredow-Straße,
Település: Baden-Baden
NUTS-kód: DE121
Irányítószám: 76530
Ország: DEU
Fő cím: www.swr.de
Elektronikusan:
https://it-vergabe.eu/vergabe/angebot/44057d75571eb97c7b79658b8be291ec
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
08/06/2021 09:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
2,200,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.