Publications Office of the EU
Németország-Leopoldshöhe: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Leopoldshöhe: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka

  • Közzétéve
    25/06/2021
  • Határidő
    23/07/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    23/07/2021
  • Udzielono
    07/09/2021
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Gemeinde Leopoldshöhe über den Kreis Lippe - Der Landrat
A teljesítés helye
NUTS code: DEA45 Lippe
A vevő székhelye
NUTS code: DEA45 Lippe
Sektor działalności (główny kod CPV)
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,603,216.36 EUR
Felhívás hivatkozási száma
IKZ-113/2021
Leírás

Die Gemeinde Leopoldshöhe beabsichtigt den Bau eines Multifunktionalen Neubaus an der Felix-Fechenbach-Gesamtschule in Leopoldshöhe. Gegenstand dieser Ausschreibung sind die erforderlichen Rohbauarbeiten

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/DD15D752-DB16-4743-AF62-55E4082CF89F
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
23/07/2021 09:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
1,603,216.36 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Hartmann Bau GmbH
Postai cím:
Település: Borgentreich
Irányítószám: 34434
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.