Publications Office of the EU
Hollandia-Lelystad: Nyomtató- és rajzológépek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hollandia-Lelystad: Nyomtató- és rajzológépek

  • Udzielono
    01/10/2015
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Stichting voor Voortgezet Onderwijs Lelystad
A teljesítés helye
NUTS code: NL Nederland
A vevő székhelye
NUTS code: NL Nederland
Sektor działalności (główny kod CPV)
30232100 Nyomtató- és rajzológépek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
80,000.00
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

In 2015 heeft de SVOL de multi-functionals aanbesteed. Vanwege (gemeentelijke) nieuwbouwplannen is er ingezet op een langdurige raamovereenkomst met een maximale termijn van vijf jaar (inclusief optiejaren). De huidige raamovereenkomst loopt op 1.10.2020 af. Het oorspronkelijk doel was om de einddatum van de overeenkomst parallel te laten lopen aan de verhuizing naar de nieuwbouw. Inmiddels is bekend dat de oplevering van de nieuwbouw vanwege onvoorziene omstandigheden is uitgesteld tot juni 2021. Volgens planning start SVOL het schooljaar 2021/2022 op de nieuwbouw campus Porteum en is voornemens om de huidige raamovereenkomst multi-functionals met tien tot twaalf maanden te verlengen.
Nota: Zie bijlage voor verdere informatie.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
80,000.00
Végleges szerződési érték
2.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Konica Minolta Business Solutions Nederland bv
Postai cím: Postbus 11
Település: Hoofddorp (Haarlemmermeer)
Irányítószám: 2130 AA
Ország: NLD
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.