Publications Office of the EU
Lengyelország-Varsó: Gyógyszerészeti termékek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Varsó: Gyógyszerészeti termékek

  • Közzétéve
    27/09/2018
  • Határidő
    06/11/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    06/11/2018
  • Udzielono
    31/12/2018
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
A teljesítés helye
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
A vevő székhelye
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sektor działalności (główny kod CPV)
33600000 Gyógyszerészeti termékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
527,122.00 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
526,300.00 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
5
Felhívás hivatkozási száma
DZP.262.130.2018
Leírás

Dostawa klejów chirurgicznych - 5 pakietów. Szczegółowy opis asortymentowo - ilościowy zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny (SP CSK)
Postai cím: ul. Banacha 1A
Település: Warszawa
NUTS-kód: PL911
Irányítószám: 02-097
Ország: POL
Kapcsolattartó: Joanna Stradomska, Dział Zamówień Publicznych, parter, blok B, pok. 3
Fő cím: http://spcsk.pl
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
06/11/2018 10:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.