Publications Office of the EU
Görögország-Athén: Környezetvédelmi tanácsadási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Görögország-Athén: Környezetvédelmi tanácsadási szolgáltatások

  • Közzétéve
    05/07/2019
  • Határidő
    30/09/2019
  • Törölve
    12/11/2019
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Canceled
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Υπουργείο Περιβάλλοντος και Ενέργειας (Υ.Π.ΕΝ.) - Ειδική Γραμματεία Υδάτων (Ε.Γ.Υ.)
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Sektor działalności (główny kod CPV)
90713000 Környezetvédelmi tanácsadási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
443,548.39 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Η Ειδική Γραμματεία Υδάτων (Ε.Γ.Υ.) διακηρύσσει τη με ανοικτή διαδικασία επιλογή αναδόχου, του έργου: «Τεχνική υποστήριξη Ε.Γ.Υ. στην εφαρμογή της Οδηγίας Πλαίσιο 2008/56/ΕΚ και της Οδηγίας 2006/7/ΕΚ, στις λιγότερο ανεπτυγμένες Περιφέρειες» — Υποέργο 2, με κωδικό ΟΠΣ 5001372, στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Υποδομές Μεταφορών, Περιβάλλον και Αειφόρος Ανάπτυξη 2014 - 2020», με κωδικό πράξης ΣΑ: 2016ΣΕ27510017 (CPV:90713000-8), που θα διεξαχθεί σύμφωνα με:
α) τις διατάξεις του Ν.4412/2016 (Α’ 147) και
β) τους όρους της παρούσας διακήρυξης.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Υπουργείο Περιβάλλοντος και Ενέργειας (Υ.Π.ΕΝ.) - Ειδική Γραμματεία Υδάτων (Ε.Γ.Υ.)
Postai cím: Αμαλιάδος 17
Település: Αθήνα
NUTS-kód: EL
Irányítószám: 115 23
Ország: GRC
Kapcsolattartó: Κ. Τσάτσιου, Ε. Γρίβα
Fő cím: http://www.ypeka.gr/Default.aspx?tabid=473&language=el-GR
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
07/10/2019 12:00
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
443,548.39 EUR
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.