Publications Office of the EU
Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych

  • Közzétéve
    22/02/2024
  • Határidő
    25/03/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    25/03/2024
  • Udzielono
    18/04/2024
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL636 Słupski
Sektor działalności (główny kod CPV)
24110000 Ipari gázok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,836,267.70 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,564,453.00 PLN
Felhívás hivatkozási száma
13/PN.2024
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych dla szpitala przy ul. Hubalczyków 1 w Słupsku oraz przy ul. Mickiewicza 12 w Ustce w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
25/03/2024 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Cena
Súlyozás (százalék, pontos): 100
Becsült érték
2,836,267.70 PLN
Végleges szerződési érték
2,564,453.00 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Messer Polska sp. z o. o.
Postai cím:
Település: Chorzów
Irányítószám: 41-503
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.