Publications Office of the EU
Lengyelország-Gdansk: Csatornahálózat építése - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Gdansk: Csatornahálózat építése

  • Közzétéve
    01/10/2019
  • Határidő
    06/11/2019
  • Az ajánlatok felbontása
    06/11/2019
  • Udzielono
    31/01/2020
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.
A teljesítés helye
NUTS code: PL634 Gdański
A vevő székhelye
NUTS code: PL634 Gdański
Sektor działalności (główny kod CPV)
45232410 Csatornahálózat építése
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
8,271,066.36 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
7,392,622.77 EUR
Felhívás hivatkozási száma
ZP/204/19
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie robót budowlano-montażowych polegających na budowie sieci
kanalizacji sanitarnej DN600 z rur kanalizacyjnych kamionkowych w ulicy Słowackiego na odcinku od ul. Trawki
do ul. Chrzanowskiego wraz wykonaniem przełączeń do nowo wybudowanego kolektora DN600 wszystkich
podłączeń do istniejących kanałów sanitarnych DN400 i DN250, likwidacji istniejących sieci kanalizacji
sanitarnej DN400 i DN250 na trasie nowo budowanego kolektora DN600, budowie sieci wodociągowej DN150
w ul. Słowackiego na odcinku od ul. Trawki do ul. Chrzanowskiego z rur ciśnieniowych z żeliwa sferoidalnego,
budowie sieci wodociągowej DN 110 w ul. Srebrniki z rur ciśnieniowych PE100 SDR17 PN10 Ø110x6,6mm wraz
z wykonaniem przełączeń przyłączy wodociągowych do nowo wybudowanych sieci wodociągowych i likwidacji
istniejącego wodociągu DN100 w ul. Słowackiego i DN100 w ul. Srebrniki na całej trasie nowo budowanych
wodociągów oraz wykonaniu robót drogowych w pasach drogowych na odcinkach nowobudowanych sieci
kanalizacji sanitarnej i wodociągowej.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.
Nemzeti nyilvántartási szám: REGON 193079339, KRS 0000216612
Postai cím: ul. Kartuska 201
Település: Gdańsk
NUTS-kód: PL634
Irányítószám: 80-122
Ország: POL
Kapcsolattartó: Weronika Kruszewska
Fő cím: www.giwk.pl
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
06/11/2019 10:05
Vevők
Gmina Miasta Gdańsk
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
8,271,066.36 PLN
Végleges szerződési érték
7,392,622.77 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Wodkan-Grzenkowicz Sp. z o.o.
Postai cím: ul. Chmieleńska 17
Település: Kartuzy
Irányítószám: 83-300
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.