Publications Office of the EU
Franciaország-Saint-Étienne-de-Montluc: Elemi iskola építése - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Saint-Étienne-de-Montluc: Elemi iskola építése

  • Közzétéve
    01/04/2022
  • Határidő
    20/05/2022
  • Udzielono
    20/07/2022
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
mairie de Saint Etienne de Montluc
A teljesítés helye
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
A vevő székhelye
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Sektor działalności (główny kod CPV)
45214210 Elemi iskola építése
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
5,764,393.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
5,951,528.00 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
17
Felhívás hivatkozási száma
2022 13
Leírás

construction d'un groupe scolaire sur le site de la chênaie : 17 lots

Benyújtás módja
Elektronikusan:
http://www.e-marchespublics.com
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.