Publications Office of the EU
Spanyolország-Leganés: Iskola előtti oktatási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Spanyolország-Leganés: Iskola előtti oktatási szolgáltatások

  • Közzétéve
    13/11/2023
  • Határidő
    19/12/2023
  • Udzielono
    18/09/2024
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor działalności (główny kod CPV)
80110000 Iskola előtti oktatási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,382,271.30 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,160,295.10 EUR
Felhívás hivatkozási száma
0153/2022
Leírás

A kisgyermekkori iskola oktatási szolgálatának első lépései

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Nemzeti nyilvántartási szám: P2807400C
Postai cím: Plaza Mayor
Település: Leganés
NUTS-kód: ES300
Irányítószám: 28911
Ország: ESP
Kapcsolattartó: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Fő cím: https://contrataciondelestado.es
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
CPV-kód

80110000 - Iskola előtti oktatási szolgáltatások

85000000 - Egészségügyi és szociális gondozási szolgáltatások

85300000 - Szociális gondozás és kapcsolódó szolgáltatások

85310000 - Szociális gondozási szolgáltatások

Az odaítélés módja
Not applicable
Becsült érték
2,382,271.30 EUR
Végleges szerződési érték
1,160,295.10 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: BABYTECA SL
Postai cím:
Település: LEGANES
Irányítószám: 28919
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.