Publications Office of the EU
Franciaország-Lille: Mikrohullámú berendezések - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Lille: Mikrohullámú berendezések

  • Közzétéve
    24/11/2023
  • Határidő
    05/01/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    05/01/2024
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
CNRS Délégation Régionale Hauts-de-France
A teljesítés helye
NUTS code: FRE11 Nord
A vevő székhelye
NUTS code: FRE11 Nord
Sektor działalności (główny kod CPV)
31711422 Mikrohullámú berendezések
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
134,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
202312101102
Leírás

Dans le cadre des travaux de l’Institut d’Electronique, Microélectronique et Nanotechnologie (IEMN), un banc de mesure dans la bande de fréquence « D » est prévu, couvrant plusieurs projets de recherche en cours. Ce banc de mesure est composé de plusieurs sous-parties indépendantes, définissant les lots de cette consultation.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: CNRS Délégation Régionale Hauts-de-France
Nemzeti nyilvántartási szám: 180 089 013 03894
Postai cím: 43 avenue le Corbusier BP 30123
Település: Lille Cedex
NUTS-kód: FRE11
Irányítószám: 59001
Ország: FRA
Kapcsolattartó: Pôle Achats et Marchés Publics
Fő cím: https://www.cnrs.fr
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
05/01/2024 14:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.