Publications Office of the EU
Confection et livraison de repas en liaison froide pour le restaurant scolaire - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Confection et livraison de repas en liaison froide pour le restaurant scolaire

  • Közzétéve
    25/06/2024
  • Határidő
    24/07/2024
  • Udzielono
    13/08/2024
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
COMMUNE HERICY
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Sektor działalności (główny kod CPV)
55523100 Iskolai ebédszolgáltatás
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
381,327.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
REPAS RESTAURANT SCOLAIRE
Leírás

Confection et livraison de repas en liaison froide pour le restaurant scolaire

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://demat.centraledesmarches.com/7076451
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://demat.centraledesmarches.com/7076451
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
CPV-kód

55523100 - Iskolai ebédszolgáltatás

15800000 - Különféle élelmiszertermékek

15000000 - Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek

Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Valeur technique
Súlyozás (százalék, pontos): 60
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Prix
Súlyozás (százalék, pontos): 40
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
381,327.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: GROUPE DEPREYTERE RESTAURATION
Postai cím:
Település: ECUELLES
Irányítószám: 77250
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.