Publications Office of the EU
Litvánia-Vilnius: Rendszer- és felhasználói szoftverek programozási szolgáltatásai - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Litvánia-Vilnius: Rendszer- és felhasználói szoftverek programozási szolgáltatásai

  • Közzétéve
    31/07/2018
  • Határidő
    05/09/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    05/09/2018
  • Udzielono
    26/09/2018
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Lietuvos transporto saugos administracija
A teljesítés helye
NUTS code: LT Lietuva
A vevő székhelye
NUTS code: LT Lietuva
Sektor działalności (główny kod CPV)
72211000 Rendszer- és felhasználói szoftverek programozási szolgáltatásai
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
170,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

IS „Keltra“ eksploatavimo priežiūros ir programinės įrangos modifikavimo paslaugos.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Lietuvos transporto saugos administracija
Nemzeti nyilvántartási szám: 188647255
Postai cím: Švitrigailos g. 42
Település: Vilnius
NUTS-kód: LT
Irányítószám: LT-03209
Ország: LTU
Kapcsolattartó: Ingrida Ražauskienė
Fő cím: http://ltsa.lrv.lt/lt
Elektronikusan:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=411480&B=PPO
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
05/09/2018 09:45
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
170,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: UAB „Asseco Lietuva“
Postai cím: Kalvarijų g. 125
Település: Vilnius
Irányítószám: LT-08221
Ország: LTU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.