Publications Office of the EU
Spanyolország-Barcelona: Szociális gondozási szolgáltatások szállással - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Barcelona: Szociális gondozási szolgáltatások szállással

  • Bejelentve
    15/07/2019
  • Közzététel becsült időpontja
    06/09/2019
  • Közzétéve
    18/11/2020
  • Határidő
    30/11/2020
  • Az ajánlatok felbontása
    07/12/2020
  • Udzielono
    04/02/2021
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Institut Municipal de Serveis Socials
A teljesítés helye
NUTS code: ES511 Barcelona
A vevő székhelye
NUTS code: ES511 Barcelona
Sektor działalności (główny kod CPV)
85311000 Szociális gondozási szolgáltatások szállással
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
5,219,344.76 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,528,241.66 EUR
Felhívás hivatkozási száma
20190336
Leírás

El objeto del contrato es la gestión del Centro Residencial de Inserción Can Planas para personas sin hogar del Instituto Municipal de Servicios Sociales de Barcelona, ​​con medidas de contratación pública sostenible.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Institut Municipal de Serveis Socials
Postai cím: C/ València, 344
Település: Barcelona
NUTS-kód: ES511
Irányítószám: 08009
Ország: ESP
Fő cím: https://contractaciopublica.gencat.cat/perfil/BCN_IMSS
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
07/12/2020 14:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
5,219,344.76 EUR
Végleges szerződési érték
2,528,241.66 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Progess, Projectes i Gestió de Serveis Socials, S. L.
Postai cím:
Település: Barcelona
Irányítószám:
Ország: ESP
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.