Publications Office of the EU
Abbrucharbeiten - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Abbrucharbeiten

  • Közzétéve
    27/05/2024
  • Határidő
    24/06/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    24/06/2024
  • Udzielono
    29/08/2024
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Bezirksamt Treptow-Köpenick von Berlin
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DE300 Berlin
Sektor działalności (główny kod CPV)
45110000 Épületbontás és bontási munka, földmunka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
221,489.50 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
109,461.11 EUR
Felhívás hivatkozási száma
TK 24062024-0900
Leírás

Bei den Abbrucharbeiten für die energetische Sanierung Mehrzweckgebäude und der Sanierung Heizhaus handelt es sich in erster Lienen um Entkernung der Gebäude mit folgenden Arbeiten: - Baustelleneinrichtung für die eigenen Arbeiten - Demontage von Einrichtungsgegenständen und Bauelemente w.z.B. Leuchten, WC-Lagen, Heizkörper, Rasterdecken, Innen- und Außentüren, Fenster - Entfernung von Tapeten (Teilweise mit KMF belastet), abschlagen von Innen- u. Außenputz, - Rückbau Wand- u. Fußbodenfliesen, Fußbodenaufbauten bis zur Rohdecke, Abdichtungsbahn (PAK belastet), von tragenden und nicht tragenden Mauerwerkswände, Teilabbruch von Betonbauteil w.z.B. Treppenanlage, Geschossdecken, Fundamente, Bodenplatte und in dem Zuge notwendige Erdbauarbeiten - Demontage vom belastetem Baumaterial mit KMF, Asbest und PAK

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.meinauftrag.rib.de
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.meinauftrag.rib.de
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
24/06/2024 09:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium: Preis
Típus: price
Leírás: Der niedrigste Preis ist ausschlaggebend.
Súlyozás (százalék, pontos): 100
Becsült érték
221,489.50 EUR
Végleges szerződési érték
109,461.11 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: BSA Brandschaden- und Asbestsanierung GmbH
Postai cím:
Település: Altlandsberg
Irányítószám: 15345
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.