Publications Office of the EU
Lengyelország-Varsó: Szoftvermegvalósítási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Varsó: Szoftvermegvalósítási szolgáltatások

  • Közzétéve
    15/11/2021
  • Határidő
    23/12/2021
  • Udzielono
    21/01/2022
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
INSTYTUT KOLEJNICTWA
A teljesítés helye
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
A vevő székhelye
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sektor działalności (główny kod CPV)
72263000 Szoftvermegvalósítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
4,652,598.00 PLN
Felhívás hivatkozási száma
IK.PZ.261.11-PN.2021
Leírás

1. Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego ERP i WORKFLOW w Instytucie Kolejnictwa .1.1. .Zapewnienie usługi w ramach gwarancji w okresie 12 miesięcy dla każdego Etapu. 1.3.Zapewnienie Usługi Wsparcia Serwisowego w okresie 24 miesięcy. 1.4. Przedmiot zamówienia będzie obejmował również Usługi w ramach Prawa Opcji.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: INSTYTUT KOLEJNICTWA
Nemzeti nyilvántartási szám: REGON 016382785
Postai cím: J. Chłopickiego 50
Település: Warszawa
NUTS-kód: PL911
Irányítószám: 04-275
Ország: POL
Kapcsolattartó: Monika Krzewińska
Fő cím: www.ikolej.pl
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
4,652,598.00 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: T-MATIC GRUPA COMPUTER PLUS Sp. z o.o.
Postai cím:
Település: Białystok
Irányítószám: 15-440
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.