Publications Office of the EU
E-Madrid: Általános mérnöki támogatási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Madrid: Általános mérnöki támogatási szolgáltatások

  • Közzétéve
    13/08/2011
  • Határidő
    22/09/2011
  • Az ajánlatok felbontása
    03/11/2011
  • Udzielono
    29/12/2011
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: ES España
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
71311100 Általános mérnöki támogatási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
25,928,120.64 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
11,650,702.57 EUR
Felhívás hivatkozási száma
30.77/11-2; 51-Z-0202
Leírás

Contrato de servicios para la ejecución de diversas operaciones de conservación y explotación en la A-23, pk. 202+500 al 250+700; N-234, pk. 213+500 al 256+410 y pk. 259+500 al 304+000; N-234a, pk. 235+400 al 236+700; N-IIa, pk. 272+410 al 273+500; N-330, pk. 417+300 al 469+800 y N-II, pk. 203+700 al 219+025, pk. 221+600 al 234+010, pk. 244+100 al 251+900 y pk. 260+500 al 269+600. Provincia de Zaragoza.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not defined
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
03/11/2011 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Not defined
Becsült érték
25,928,120.64 EUR
Végleges szerződési érték
11,650,702.57 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Api Movilidad, SA
Postai cím:
Település:
Irányítószám:
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.