Publications Office of the EU
Csehország-Jablonec nad Nisou: Dízelüzemanyag (0,2) - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Csehország-Jablonec nad Nisou: Dízelüzemanyag (0,2)

  • Közzétéve
    18/11/2022
  • Határidő
    19/12/2022
  • Udzielono
    23/01/2023
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Silnice LK a.s.
A teljesítés helye
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
A vevő székhelye
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
Sektor działalności (główny kod CPV)
09134210 Dízelüzemanyag (0,2)
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
8,542,392.00 CZK
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
4
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Předmětem každé části Veřejné zakázky je čerpání pohonných hmot (motorové nafty a Natural 95 (resp. Benzin BA95)) u čerpací/ch stanic/e vybraného dodavatele v maximální dojezdové vzdálenosti 10 km (blíže viz čl. 1 této Zadávací dokumentace) od daného střediska, a to bezhotovostně pomocí odběrových karet.
Veřejná zakázka je rozdělena na 4 procesně samostatné části dle § 35 ZZVZ dle jednotlivých středisek zadavatele:
1) část 1: Středisko Liberec,
2) část 2: Středisko Nový Bor - Okrouhlá,
3) část 3: Středisko Nová Ves,
4) část 4: Středisko Rychnov u J. n. N.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://profily.proebiz.com/profile/28746503
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.