Publications Office of the EU
Franciaország-Marck: Iskolai ebédszolgáltatás - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Marck: Iskolai ebédszolgáltatás

  • Közzétéve
    02/11/2021
  • Határidő
    02/12/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    02/12/2021
  • Udzielono
    24/12/2021
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
mairie de Marck
A teljesítés helye
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
A vevő székhelye
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Sektor działalności (główny kod CPV)
55523100 Iskolai ebédszolgáltatás
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,000,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
900,000.00 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

prestations de restauration collective scolaire, extra-scolaire et pour la petite enfance

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: mairie de Marck
Postai cím: 2, Place de l'europe
Település: Marck
NUTS-kód: FRE12
Irányítószám: 62730
Ország: FRA
Fő cím: http://www.klekoon.com
Elektronikusan:
http://www.klekoon.com
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
02/12/2021 14:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.