Publications Office of the EU
10–2024-es nyílt eljárás az Amsa flottája számára szállított járművek alvázának és berendezéseinek javítására irányuló szolgáltatás odaítélésére. - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

10–2024-es nyílt eljárás az Amsa flottája számára szállított járművek alvázának és berendezéseinek javítására irányuló szolgáltatás odaítélésére.

  • Udzielono
    16/10/2024
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
AMSA SPA - APPALTI
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
50110000 Gépjármű és hozzá tartozó berendezések javítása és karbantartása
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,162,180.80 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Procedura Aperta 10-2024 per l’affidamento del servizio di riparazione autotelai e attrezzature degli automezzi in dotazione al parco veicolare Amsa.
Leírás

10–2024-es nyílt eljárás az Amsa flottája számára szállított járművek alvázának és berendezéseinek javítására irányuló szolgáltatás odaítélésére.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás: PA 10/2024 Servizio riparazione telai e attrezzature mezzi Amsa
Súlyozás (százalék, pontos):
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
1,162,180.80 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Milano Industrial S.p.A.
Postai cím:
Település: Milano
Irányítószám:
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.