Publications Office of the EU
Az Európai Unió által finanszírozott helyreállítási, átalakítási és rezilienciaépítési terv (NextGenerationEU) és más megrendelések keretében Murcia autonóm közösség hullámlemez-, hegesztett háló- és hengereltacél-ellátásáról szóló keretmegállapodás megkötése. - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Az Európai Unió által finanszírozott helyreállítási, átalakítási és rezilienciaépítési terv (NextGenerationEU) és más megrendelések keretében Murcia autonóm közösség hullámlemez-, hegesztett háló- és hengereltacél-ellátásáról szóló keretmegállapodás megkötése.

  • Közzétéve
    27/10/2025
  • Határidő
    11/11/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    14/11/2025
  • Udzielono
    23/01/2026
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Empresa de Transformación Agraria S.A.,S.M.E., M.P., (TRAGSA)
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor działalności (główny kod CPV)
14622000 Acél
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,000,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
TSA0081784
Leírás

Az Európai Unió által finanszírozott helyreállítási, átalakítási és rezilienciaépítési terv (NextGenerationEU) és más megrendelések keretében Murcia autonóm közösség hullámlemez-, hegesztett háló- és hengereltacél-ellátásáról szóló keretmegállapodás megkötése.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
14/11/2025 14:30
Place of performance
CPV-kód
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Precio.
Súlyozás (százalék, pontos): 100
Becsült érték
2,000,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: ALMACEN DE HIERROS ALMERO S.L.
Postai cím:
Település: SAN JOSE DE LA RINCONADA
Irányítószám: 41300
Ország:
Hivatalos elnevezés: Eduardo Ayala, Hierros S.L
Postai cím:
Település: Olula Del Río
Irányítószám: 04860
Ország:
Hivatalos elnevezés: HIERROS MANUEL VIDAL S.A.U
Postai cím:
Település: Zamora
Irányítószám: 49023
Ország:
Hivatalos elnevezés: Ilitragua sl
Postai cím:
Település: Elche
Irányítószám: 03292
Ország:
Hivatalos elnevezés: PERFILES Y PLACAS S.L.
Postai cím:
Település: SEVILLA
Irányítószám: 41092
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.