Publications Office of the EU
Entwicklung einer APP für Universität Basel - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Entwicklung einer APP für Universität Basel

  • Közzétéve
    02/04/2025
  • Határidő
    06/06/2025
  • Udzielono
    19/09/2025
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Universität Basel
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: CH031 Basel-Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
72230000 Egyedi, ügyfélspecifikus szoftverekkel kapcsolatos fejlesztési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
374,597.00 CHF
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Entwicklung einer APP für Universität Basel

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
tdf-non-av
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Zuschlagskriterien
Súlyozás (százalék, pontos):
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
374,597.00 CHF
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: DE_PocketCampus Sàrl
Postai cím:
Település: Lausanne
Irányítószám: 1003
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.