Publications Office of the EU
Dostawy sukcesywne artykułów spożywczych - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawy sukcesywne artykułów spożywczych

  • Közzétéve
    12/08/2026
  • Dzisiaj
    01/09/2026
  • Határidő
    08/09/2026
  • Az ajánlatok felbontása
    08/09/2026
Állapot
Közzétéve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Sektor działalności (główny kod CPV)
15800000 Különféle élelmiszertermékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
5
Felhívás hivatkozási száma
101/2026
Leírás

Dostawy sukcesywne artykułów spożywczych- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://e-propublico.pl
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://e-propublico.pl
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
08/09/2026 08:15
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.