Publications Office of the EU
Franciaország-Talence: Laboratóriumi reagensek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Talence: Laboratóriumi reagensek

  • Udzielono
    17/08/2017
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
CHU de Bordeaux-DRM
A teljesítés helye
NUTS code: FRI12 Gironde
A vevő székhelye
NUTS code: FRI12 Gironde
Sektor działalności (główny kod CPV)
33696500 Laboratóriumi reagensek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
300,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
17UABFLO185
Leírás

Fourniture de réactifs et consommables, la maintenance des extracteurs ADN/ARN Maxwell de Promega et les réactifs Reliaprep.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
300,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Promega
Postai cím: 24 chemin des Verrières
Település: Charbonnières
Irányítószám: 69260
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.