Publications Office of the EU
Olaszország-Firenze: Mérnöki és építési munkák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Olaszország-Firenze: Mérnöki és építési munkák

  • Közzétéve
    30/12/2022
  • Határidő
    12/06/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    15/06/2023
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Regione Toscana, Giunta Regionale, Direzione Mobilità, Infrastrutture e Trasporto Pubblico Locale, Settore Viabilità regionale ambiti Firenze - Prato e Pistoia
A teljesítés helye
NUTS code: ITI14 Firenze
A vevő székhelye
NUTS code: ITI14 Firenze
Sektor działalności (główny kod CPV)
45220000 Mérnöki és építési munkák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
53,096,347.10 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
CIG: 95482064DA - CUP: D91B21005300001
Leírás

Oggetto dell’appalto è l’affidamento, mediante acquisizione del progetto definitivo in sede di offerta, della progettazione esecutiva, servizio di monitoraggio ambientale, servizio di bonifica bellica e l’esecuzione dei lavori dell’intervento “Nuovo Ponte sul fiume Arno e relativi collegamenti viari tra lo svincolo della SGC FI-PI-LI di Lastra a Signa e di Signa”

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Regione Toscana, Giunta Regionale, Direzione Mobilità, Infrastrutture e Trasporto Pubblico Locale, Settore Viabilità regionale ambiti Firenze - Prato e Pistoia
Postai cím: Via di Novoli n. 26
Település: Firenze
NUTS-kód: ITI14
Irányítószám: 50127
Ország: ITA
Kapcsolattartó: Responsabile Unico del Procedimento Ing. Antonio De Crescenzo
Fő cím: www.regione.toscana.it
Elektronikusan:
https://start.toscana.it
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
15/06/2023 09:30
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
53,096,347.10 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.