Publications Office of the EU
Cseh Köztársaság-Králův Dvůr: Ételfelszolgálási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cseh Köztársaság-Králův Dvůr: Ételfelszolgálási szolgáltatások

  • Bejelentve
    09/09/2014
  • Közzétéve
    27/06/2015
  • Határidő
    11/08/2015
  • Az ajánlatok felbontása
    11/08/2015
  • Udzielono
    31/08/2015
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Město Králův Dvůr
A teljesítés helye
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
55320000 Ételfelszolgálási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
40,000,000.00 CZK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění stravování žáků a zaměstnanců základních a mateřských škol, a to formou provozu výdejny jídel s jídelnou s nabídkou jídel pro:
— zaměstnance základních a mateřských škol – polední menu,
— žáky základních škol – polední menu, dopolední svačina,
— žáky mateřských škol – polední menu, dopolední svačina, odpolední svačina.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Advokátní kancelář JUDr. Vladimír Tögel – advokát
Nemzeti nyilvántartási szám: 12493031
Postai cím: Ostrovského 253/3 (Ženské domovy – 5. patro, kanceláře 5.098)
Település: Praha 5-Smíchov
Irányítószám: 150 00
Ország: CZE
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
11/08/2015 10:15
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.