Publications Office of the EU
Németország-Darmstadt: Napköziotthon-szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Darmstadt: Napköziotthon-szolgáltatások

  • Közzétéve
    07/06/2022
  • Határidő
    05/07/2022
  • Udzielono
    01/08/2022
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Wissenschaftsstadt Darmstadt Der Magistrat Schulamt
A teljesítés helye
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
A vevő székhelye
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
85312100 Napköziotthon-szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
0.01 EUR
Felhívás hivatkozási száma
V-2022/5-ft/krä
Leírás

Betreuungsleistung Pakt für den Nachmittag an der Luise-Büchner-Schule Darmstadt

Benyújtás módja
Elektronikusan:
www.had.de
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Not applicable
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
0.01 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: AWO Darmstadt Solidarität gGmbH
Postai cím: Frankfurter Straße 14
Település: Darmstadt
Irányítószám: 64293
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.