Publications Office of the EU
Extern remiss Upphandling av IT- system för hantering av celler och vävnader - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Extern remiss Upphandling av IT- system för hantering av celler och vävnader

  • Bejelentve
    24/04/2025
  • Közzététel becsült időpontja
    02/06/2025
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Inaktív
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Region Skåne, Koncernstab inköp och ekonomistyrning
A teljesítés helye
NUTS code: anyw
A vevő székhelye
NUTS code: SE224 Skåne län
Sektor działalności (główny kod CPV)
72000000 IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
4,000,000.00 SEK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
2025-O001102
Leírás

Extern remiss för upphandling av IT-system för hantering av celler och vävnader

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Nem áll rendelkezésre
Becsült érték
4,000,000.00 SEK
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.