Publications Office of the EU
Belgium-Charleroi: Építési munkák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Belgium-Charleroi: Építési munkák

  • Közzétéve
    31/07/2012
  • Határidő
    24/09/2012
  • Az ajánlatok felbontása
    24/09/2012
  • Udzielono
    22/07/2013
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Ifapme
A teljesítés helye
NUTS code: BE32 Prov. Hainaut
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
45000000 Építési munkák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
166,611.55 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
7
Felhívás hivatkozási száma
3 – T – AOEG – construction centre de formation – MONS – 2011 – lot 8
Leírás

Le marché a pour objet les travaux, la fourniture, le transport, la main d'oeuvre et tous les moyens nécessaires aux travaux du nouveau centre de formation de Mons dont une partie dénommée «Construform» est un Centre de compétence dédicacé aux métiers de la construction. Lot 8 : chambres froides.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for one or more lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
24/09/2012 14:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.