Publications Office of the EU
Franciaország-Lourdes: Villamos kellékek és tartozékok - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Franciaország-Lourdes: Villamos kellékek és tartozékok

  • Udzielono
    10/10/2023
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
MAIRIE DE LOURDES
A teljesítés helye
NUTS code: FRJ26 Hautes-Pyrénées
A vevő székhelye
NUTS code: FRJ26 Hautes-Pyrénées
Sektor działalności (główny kod CPV)
31680000 Villamos kellékek és tartozékok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
77,177.74 EUR
Felhívás hivatkozási száma
23-Af022
Leírás

Le contrat est susceptible d'être reconduit dans les conditions du Ccap. Les prestations sont réglées par des prix unitaires

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
CPV-kód

31680000 - Villamos kellékek és tartozékok

33000000 - Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek

33100000 - Orvosi felszerelések

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
77,177.74 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: BLACHERE ILLUMINATION
Postai cím: ALLEE DES BOURGUIGNONS
Település: APT
Irányítószám: 84400
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.