Publications Office of the EU
Románia-Iași: Gyógyszerészeti termékek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Románia-Iași: Gyógyszerészeti termékek

  • Közzétéve
    22/07/2019
  • Határidő
    26/08/2019
  • Az ajánlatok felbontása
    26/08/2019
  • Udzielono
    02/12/2019
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Institutul de Boli Cardiovasculare „Prof. Dr. I. M. Georgescu”
A teljesítés helye
NUTS code: RO213 Iaşi
A vevő székhelye
NUTS code: RO213 Iaşi
Sektor działalności (główny kod CPV)
33600000 Gyógyszerészeti termékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
7,978,046.47 RON
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
6,359,386.80 RON
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
139
Felhívás hivatkozási száma
8615184_2019_1065852
Leírás

Achizitie de medicamente conform caietului de sarcini – 139 loturi – descriere in sectiunea „Loturi” si in caietul de sarcini.
Acord-cadru medicamente 24 de luni.
Atentie: solicitari de clarificari:
1) Termenul limită până la care operatorii economici pot solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este de 15 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor;
2) Autoritatea contractantă va răspunde, în mod clar și complet, tuturor solicitărilor de clarificări/informatii suplimentare în a 10-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor;
3) Solicitarile de clarificari vor fi transmise numai prin intermediul SICAP;
4) Raspunsurile la solicitarile de clarificari vor fi transmise numai prin intermediul SICAP.
Autoritatea contractanta isi rezerva dreptul de a efectua modificari ale acordului-cadru, dupa cum urmeaza: acordul-cadru si contractele subsecvente vor putea sa fie modificate prin acte adi […] detalii pe www.e-licitatie.ro

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Institutul de Boli Cardiovasculare „Prof. Dr. I. M. Georgescu”
Nemzeti nyilvántartási szám: RO8615184
Postai cím: Str. Carol I nr. 50
Település: Iași
NUTS-kód: RO213
Irányítószám: 700503
Ország: ROU
Kapcsolattartó: Cirstean Anca
Fő cím: http://www.cardioiasi.ro
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
26/08/2019 15:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.