Publications Office of the EU
Németország-Prenzlau: Utcatisztítási és -seprési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Prenzlau: Utcatisztítási és -seprési szolgáltatások

  • Közzétéve
    07/05/2021
  • Határidő
    15/06/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    15/06/2021
  • Udzielono
    09/09/2021
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Stadt Prenzlau, Bauverwaltung
A teljesítés helye
NUTS code: DE40I Uckermark
A vevő székhelye
NUTS code: DE40I Uckermark
Sektor działalności (główny kod CPV)
90610000 Utcatisztítási és -seprési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
591,902.02 EUR
Felhívás hivatkozási száma
61-21/27 A
Leírás

beidseitige maschinelle Reinigung der Fahrbahn inklusive Bustaschen, Verkehrsteiler und Silvesterreinigung

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9Y6ARCME
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
15/06/2021 11:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
591,902.02 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Firma LeLa GmbH
Postai cím: Robert-Bosch-Str. 22-24
Település: Nauen
Irányítószám: 14641
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.