Publications Office of the EU
Ausztria-Bécs: Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ausztria-Bécs: Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság

  • Közzétéve
    20/04/2021
  • Határidő
    10/06/2021
  • Udzielono
    21/10/2021
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Klima- und Energiefonds
A teljesítés helye
NUTS code: AT Österreich
A vevő székhelye
NUTS code: AT Österreich
Sektor działalności (główny kod CPV)
79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
680,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
0
Leírás

Ziel des gegenständlichen Vergabeverfahrens war es, das Potential innovativer, treibhaugas-relevanter Geschäftsmodelle aus den Bereichen
• Erneuerbare Energie
• Energieeffizienz
• Mobilität
• Landwirtschaft/Bioökonomie
• Klimawandelanpassung
durch Unterstützung in Entwicklung und Umsetzung auszuschöpfen.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Klima- und Energiefonds
Nemzeti nyilvántartási szám: 9110009441207
Postai cím: Leopold-Ungar-Platz 2/ Stiege 1/4. OG/Top 142
Település: Wien
NUTS-kód: AT
Irányítószám: 1190
Ország: AUT
Kapcsolattartó: Schramm Öhler Rechtsanwälte GmbH, RA Mag. Christian Gruber, Bartensteingasse 2, 1010 Wien
Fő cím: www.klimafonds.gv.at
Elektronikusan:
https://schramm-oehler.vergabeportal.at/Detail/101697
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
1.00 EUR
Végleges szerződési érték
680,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Impact Hub Vienna GmbH
Postai cím: Lindengasse 56/18-19
Település: Wien
Irányítószám: 1070
Ország: AUT

Hivatalos elnevezés: tatwort Nachhaltige Projekte GmbH
Postai cím: Haberlgasse 56/3
Település: Wien
Irányítószám: 1160
Ország: AUT
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.