Publications Office of the EU
Németország-Karlsruhe: Felsővezeték építése - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Karlsruhe: Felsővezeték építése

  • Udzielono
    06/04/2017
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Deutsche Bahn AG
A teljesítés helye
NUTS code: DE124 Rastatt
A vevő székhelye
NUTS code: DE122 Karlsruhe, Stadtkreis
Sektor działalności (główny kod CPV)
45234160 Felsővezeték építése
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
8,770,374.33 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Neubau der OLA im Zusammenhang mit der Errichtung der NBS Ka-Ba im StA 9.2. Gründung von ca. 120 OL-Masten.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Not applicable
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
8,770,374.33 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Rail Power Systems GmbH
Postai cím:
Település: München
Irányítószám:
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.