Publications Office of the EU
F-Marseille: Elektronikus adatcsere-szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

F-Marseille: Elektronikus adatcsere-szolgáltatások

  • Közzétéve
    20/07/2012
  • Határidő
    24/09/2012
  • Az ajánlatok felbontása
    26/09/2012
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
CTÉ urbaine MPM
A teljesítés helye
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
64216110 Elektronikus adatcsere-szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
2012-083
Leírás

La prestation consiste en la mise en place d'un service d'échange des données techniques informatisées entre les entreprises titulaires des marchés et des assistants à maîtrise d'ouvrage, des maîtres d'oeuvre, et les services de MPM (Maître d'ouvrage).
Le marché comprend la mise en place de deux plateformes d'échanges distinctes pour les opérations suivantes:
— Prolongement de la ligne 2 du tramway Canebière - rome - castellane,
— Prolongement de la ligne 2 du métro Bougainville vers capitaine Gèze et création d'un pôle d'échanges.
Il s'agit d'un appel d'offres ouvert passé en application des dispositions des articles 33, 57 à 59 et 77 du Code des Marchés Publics.
La partie à bons de commande au sens de l'article 77 du code des marchés publics, est conclu avec un opérateur économique et exécuté au fur et à mesure de l'émission de bons de commande sans négociation ni remise en concurrence, doit être regardée comme un accord-cadre au sens de la directive 2004/18 du 31 mars 2004.
Il n'est pas prévu la possibilité de recours ultérieur à la procédure négociée pour la réalisation de prestations similaires.
Délai d'urgence: non.
Le marché est un marché à bons de commande.
Le marché n'est pas un marché passé pour l'achat d'énergie.
Le marché n'est pas un marché à tranche.
Le marché n'est pas une convention de prix associée à des marchés type.
Droits de préférence: Application de l'article 53.iv 2° et 3 °Du Code des marchés publics: non.
Marchés réservés de l'article 15 du Code des marchés publics:non.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: communauté Urbaine Marseille Provence Métropole
Postai cím: 10 place de la Joliette - les Docks, Atrium 10.7 - 1er étage - bP 48014
Település: Marseille Cedex 02.
Irányítószám: 13567
Ország: FRA
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
26/09/2012 09:30
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.