Publications Office of the EU
Németország-München: Tereprendezési munkák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-München: Tereprendezési munkák

  • Közzétéve
    19/08/2022
  • Határidő
    19/09/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    19/09/2022
  • Udzielono
    29/10/2022
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Studentenwerk München - Anstalt des öffentlichen Rechts
A teljesítés helye
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
A vevő székhelye
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
45112700 Tereprendezési munkák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
322,781.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Verg_EU-071_22
Leírás

- ca. 600 m2 Pflasterflächen
- ca. 35 m2 Kunststoffbelagsflächen
- ca. 135 m2 Einfassung Stahlkante
- ca. 200 m2 Pflanzflächen
- ca. 500 m2 Rasenflächen
- 3 Stk Hochstämme
- ca. 15 m Beton-Fertigteile als Sitzelemente
- ca. 90 m2 Ortbetonwand mit Brettschalung

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://my.vergabe.bayern.de
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
19/09/2022 13:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
322,781.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Schernthaner GmbH
Postai cím:
Település: Neuried
Irányítószám:
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.