Publications Office of the EU
Franciaország-Brest: Különböző szoftverfejlesztési szolgáltatások és számítógépes rendszerek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Brest: Különböző szoftverfejlesztési szolgáltatások és számítógépes rendszerek

  • Közzétéve
    11/04/2022
  • Határidő
    17/05/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    17/05/2022
  • Udzielono
    16/06/2022
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
université de Bretagne Occidentale
A teljesítés helye
NUTS code: FRH02 Finistère
A vevő székhelye
NUTS code: FRH02 Finistère
Sektor działalności (główny kod CPV)
72212900 Különböző szoftverfejlesztési szolgáltatások és számítógépes rendszerek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
240,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,350,000.00 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
3
Felhívás hivatkozási száma
2022-009ACM
Leírás

réalisation de prestations de services en matière de maîtrise d'oeuvre déléguée d'applications informatiques pour l'université de Bretagne Occidentale

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2010215&orgAcronyme=f2h
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
17/05/2022 14:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.