Publications Office of the EU
Lengyelország-Puławy: Dízelüzemanyag (EN 590) - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Puławy: Dízelüzemanyag (EN 590)

  • Közzétéve
    30/10/2020
  • Határidő
    02/12/2020
  • Az ajánlatok felbontása
    02/12/2020
  • Udzielono
    21/12/2020
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Miejski Zakład Komunikacji – Puławy Sp. z o. o.
A teljesítés helye
NUTS code: PL815 Puławski
A vevő székhelye
NUTS code: PL815 Puławski
Sektor działalności (główny kod CPV)
09134220 Dízelüzemanyag (EN 590)
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
30,249,882.00 PLN
Felhívás hivatkozási száma
TT/2020/05
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa do stacji paliw Miejskiego Zakładu Komunikacji – Puławy Sp. z o.o. w Puławach:
1. oleju napędowego standardowego i oleju napędowego o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych w łącznej ilości szacunkowej 6 400 m3;
2. benzyny bezołowiowej 95 w ilości szacunkowej 1 400 m3;
w temperaturze referencyjnej 15 oC.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
http://mzk-pulawy.logintrade.net
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
02/12/2020 11:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
30,249,882.00 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Orlen Paliwa Sp. z o.o.
Postai cím: Widełka 869
Település: Widełka
Irányítószám: 36-145
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.