Publications Office of the EU
Románia-București: Bitumen - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Románia-București: Bitumen

  • Közzétéve
    06/02/2020
  • Határidő
    06/03/2020
  • Az ajánlatok felbontása
    06/03/2020
  • Udzielono
    20/05/2020
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6
A teljesítés helye
NUTS code: RO321 Bucureşti
A vevő székhelye
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sektor działalności (główny kod CPV)
44113610 Bitumen
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,687,200.00 RON
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
10,797,050.00 RON
Felhívás hivatkozási száma
4364349/2020/03
Leírás

Furnizarea si livrarea de bitum rutier fierbinte tip 50/70
Orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare în legatura cu documentatia de atribuire, cu respectarea termenului limita, respectiv 17 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate de catre operatorii economici in termenul prevazut, raspunsul autoritatii contractante va fi transmis in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Administraţia Domeniului Public şi Dezvoltare Urbană Sector 6
Nemzeti nyilvántartási szám: 4364349
Postai cím: Str. Lt. Av. Gheorghe Caranda nr. 9
Település: Bucureşti
NUTS-kód: RO321
Irányítószám: 061521
Ország: ROU
Kapcsolattartó: Ovidiu Papurica
Fő cím: https://adps6.ro
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
06/03/2020 15:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
1,687,200.00 RON
Végleges szerződési érték
10,797,050.00 RON
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: DRAGON OIL STAR S.R.L.
Postai cím: Strada Gheorghe Sincai, Nr. 8
Település: Pitesti
Irányítószám: 0300
Ország: ROU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.